Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

001.jpg

محصولات

آلپینو (دیجیتال)
آلتئا (دیجیتال)
آماندا (دیجیتال)
آنتیکاتو (دیجیتال)
آنتی گوا (دیجیتال)
آرابسکاتو (دیجیتال)
آوانته (دیجیتال)
بابل
بوستون (دیجیتال)
برانکاتو (دیجیتال)
کاستانو (دیجیتال)
سنتوری (دیجیتال)
کرم مارفیل (دیجیتال)
کنسرت
کورالیت (دیجیتال)
دیپلمات (دیجیتال)
دنیا (دیجیتال)
اورست (دیجیتال)
فنلاند (دیجیتال)
فارست (دیجیتال)
فرنچ (دیجیتال)
فانچال (دیجیتال)
گلن (دیجیتال)
گریس (دیجیتال)
جارل (دیجیتال)
جردن لاپاتو (دیجیتال)
کنیا (دیجیتال)
لاپاز (دیجیتال)
لیدز (دیجیتال)
لینییر (دیجیتال)
لومیر
ماگما (دیجیتال)
مارال
مریت (دیجیتال)
مرلین (دیجیتال)
میستری (دیجیتال)
موما
مونتانا (دیجیتال)
ناتوره (دیجیتال)
اتاوا (دیجیتال)
پاناما (دیجیتال)
پارک (دیجیتال)
پتیت گرانیت (دیجیتال)
پلازا (دیجیتال)
ریجنت (دیجیتال)
روود (دیجیتال)
رور (دیجیتال)
سانتانا (دیجیتال)
ساووی (دیجیتال)
سیلک روت
سوئیت (دیجیتال)
سوهو (دیجیتال)
تک (دیجیتال)
تاتامی (دیجیتال)
تفلیس پولیش مات (دیجیتال)
تیفانی (دیجیتال)
تیمبر (دیجیتال)
تیتان (دیجیتال)
توکسان (دیجیتال)
ترانزیت (دیجیتال)
توینز (دیجیتال)
ورمونت (دیجیتال)
والریا (دیجیتال)
وینا (دیجیتال)
وست وود
وود لایف (دیجیتال)
سیزن
سمنتی
برازیلیا
وال استریت (دیجیتال)
توصیه ها چاپ پست الكترونيكي

.: قبل از نصب

قبل از نصب ابتدا لازم است که محصولات مورد نظر با موارد سفارش داده شده از لحاظ طرح، درجه و سایز تطبیق داده شود. برای انجام این کار، محتویات تعدادی از بسته های کاشی را به منظور تطابق با کالاهای موجود در برگه سفارش بررسی کنید. همچنین باید از سالم بودن کاشی ها اطمینان حاصل کنید. به منظور جلوگیری از مشکلات ناشی از صدمه دیدن کاشی (لب پریدگی، ترک، خراشیدگی) قطعات را با دقت حمل کنید. پس از انجام بازرسی، سطح دیوار یا کف اتاقی که کاشی بر روی آن نصب می شود باید بوسیله ی ماله و ابزار های مسطح کننده کاملا صاف و یکدست شود. هنگام نصب سرامیک در فضاهای بیرونی، باید شیب لازم در نظر گرفته شود. هنگام سرامیک کردن کف اتاق و قبل از نصب، چند عدد کاشی بر روی سطح تراز شده کنار هم قرار دهید تا نتیجه کار را ملاحظه کنید. جهت نصب کاشی ها از نصاب هایی با مهارت و دقت لازم در نصب محصولات استفاده شود.

.: نصب

-اخذ بهترین نتیجه زیبایی ماندگار با عملیات نصب استادانه تکمیل می شود لذا لازم است در نصب محصولات برش خورده به موارد ذیل توجه ویژه ای صورت گیرد تا نتیجه کار بی نظیر باشد.

 1. قبل از نصب محصول، کنترل مطابقت محصول از نظر اندازه و کیفیت با سفارش داده شده بسیار حائز اهمیت است. روش این کار به این شکل است که به طور تصادفی محتوای برخی از بسته ها را از نظر ظاهر و مشخصات روی بسته چک میکنیم تا مطابقت آنها با مشخصاتشان روی بسته اطمینان حاصل شود .در هنگام سفارش باید به کد ابعادی و شید و درجه درخواستی دقت شود.
 2. قطعات برای جلوگیری از هر گونه مشکلات (تراشه، ترک ،خراشیدگی، و غیره) باید با مراقبت حمل شود.
 3. پس از بازرسی کاشی های خریداری شده ، سطح مورد نظر برای نصب نیاز به آماده سازی دارد .که در این مرحله استفاده از یک لایه گچ و یا سیمان و یا هر موارد دیگر جهت ایجاد سطحی صاف و نرم و تراز توصیه می شود.
 4. توجه به میزان شیب سطح هنگام استفاده از محصول حائز اهمیت می باشد. در این مرحله توصیه میشود قبل از نصب کاشی قطعاتی را روی آن در همان شیب قرار داده و وضعیت آنها را بررسی نمایید.


.: در حین چیدن

 1. سیستم چیدن برای هر نوع کاشی متناسب با ماهیت و شرایط آن کاشی انتخاب شود.
 2. جهت چیدن کاشی ها نیاز به لایه نازکی از چسب یا ملات داریم .
 3. هنگام چیدن کاشی ها از ابزار مناسب (ماله کش دندانه دار، چکش پلاستیکی ، شاغول و ....) استفاده شود.

 4. در هنگام نصب باید 2 میلیمتر جهت دوغاب کاری بین کاشی ها فاصله گذاشته شود (از بند صلیبی استفاده شود)
 5. کاشی باید به وسیله چکش پلاستیکی کاملا محکم شود تا از پوشش حداکثر چسب یا ملات بر پشت کاشی اطمینان حاصل شود.
 6. قبل از قرار دادن کاشی در کنار کاشی قبلی، اطراف کاشی قبلی باید کاملا تمیز شود .
 7. کاشی های کف و دیوار باید از جهت افقی و هم عمودی در شرایط منظم قرار بگیرند.
 8. چینش کاشی های مستطیلی به سه روش چیدمان موازی، چیدمان آجری با فاصله یک چهارم و یا یک پنجم و یا چیدمان حصیری صورت گیرد.

 9. در نصـب چیدمان محصـولات جهت جلوگیری از اختـلاف سطح احتمالی و زیبا تر شدن کار در تمامی طرحها (غیر از طرح های دکوری) به جهت فلش پشت کاشی دقت شود. لازم بذکر است در اکثر محصولات کاشی کف، تاب دو ضلع موازی و تاب دو ضلع عمود با رولر ها یک اختلاف 0.4 میلیمتری دارند لذا لازم است اضلاع موازی با رولر ها در تمامی کاشی در کنار هم قرار گیرند، در نصب محصولات، دقت به فلش پشت کاشی تا حدودی باعث کاهش اختلاف سطح خواهد شد .
 10. جهت زیبایی و منـظم شدن سطح کار شده و خنثی کردن انبساط و انقباض احتمالی، در کاشی های برش خورده دیوار فاصـله بین کاشی ها حداقل 1.5 میلیمـتر، در کاشـی های برش خورده کف در محیـط داخل 2 میلیمـتر و در کاشی های برش نخورده کف و دیوار این مقدار 2.5 میلیمتر می باشد .
 11. بند صلیبی بین کاشی ها باید تا چسبیدن کامل کاشی و محکم شدن آن جدا نشود.
 12. مراحل گفته شده باید به دقت انجام شده و در پایان تمامی تکه های اضافه به وسیله اسفنج خیس تمیز شود .
 13. فاصله بین کاشی ها و دیوار، در محیط های بزرگتر از 7 متر مربع، باید 5 میلیمتر باشد. اینکار باعث صدمه نخوردن کاشی ها در موقع انقباض و انبساط احتمالی می گردد.

.: بعد از چیدمان

 1. پس از اتمام مراحل، هر گونه ذرات اضافه باید قبل از سخت شدن ملات یا چسب از روی آنها به وسیله وسایل غیرساینده جدا شود. ( استفاده از اسید هیدروفلوریک و اسید هیدروکلریک قوی به هیچ وجه توصیه نمیشود.) می توان از آب گرم و شوینده های خنثی جهت تمیز کردن کاشی استفاده کرد.

 2. استفاده از نوار هایی که قسمت های فلزی دارند ، استفاده از شوینده های حاوی اسید و یا هر گونه ماده ای که باعث آسیب رسیدن به سطح کاشی و یا از بین رفتن رنگ دکور ها شود به هیچ وجه توصیه نمی شود. استفاده از اسفنج خیس بهترین گزینه در این مورد می باشد.
 3. بهتر است بعد از نصب کاشی روی آنها را با مقوا یا تجهیزات دیگری پوشاند تا در برابر هر گونه آلودگی و یا ضربه محفوظ بمانند .

.: بعد از نصب

پس از اتمام مراحل نصب به خصوص در مورد کاشی های کف، هر گونه مواد اضافی قبل از سفت شدن باید زدوده شده و سپس کاشی ها بوسیله مواد پاک کننده غیر فرسایشی تمیز شوند (از استعمال اسیدهای هیدرو فلوریک از قبیل اسیدهای هیدرو کلوریک و محصولات مشابه خودداری نمایید.) کاشی ها همچنین توسط آب داغ و مواد پاک کننده خنثی به مقدار کافی تمیز می شود. حاشـیه هایی که در آنها مواد فلزی بکار برده شده است نباید بوسیله مواد پاک کننده اسیدی و یا تنظیف هایی که موجب صدمه دیدن سطح کاشی شده و طرح های آن را از بین می برند، تمیز شوند. در این موارد از یک اسفنج مرطوب جهت زدودن لکها استفاده می شود . جهت ثبات تمیزی سطح کاشی سطح تمیز آنها بوسیله مقوا و یا دیگر محصولات محافظ پوشانده شود تا کارگران مشغول به کار در آن محیط به آنها صدمه نزنند..: طریقه نگهداری

 1. جهت پاک کردن هر گونه لکه از سطح کاشی ، قبل از استفاده از هر گونه ماده پاک کننده مقداری از آن را بر روی قسمتی از کاشی که دیده نمیشود اعمال کرده و تاثیر آن را بررسی کنید.
 2. اطلاعات لازم در مورد مواد شوینده مناسب (جهت تمیز کردن) و چسب مناسب (برای نصب هر کاشی) در حین خرید بررسی شود.
 3. فرآیند تمیز کردن اولیه تمامی کاشی ها در حفظ و نگهداری آن حائز اهمیت است. ( خصوصا̋ طرح های رستیک و براق)
 4. سطح برخی از طرح ها مختصرا̋ زبر بوده و قابلیت لکه پذیری دارند . به همین جهت هنگام آلودگی این کاشی ها باید هر چه سریع تر لکه از روی آنها پاک شود.

.: راهنمای نصب سایزهای 50*100 و 80*80


.: توصیه های مربوط به نصب کردن سرامیک کف به روش سیستم RLS

 

:: آخرین اخبار

:: درباره ما

در شرکت کرابن باور ما بر این است که مشتری مداری,ارائه ی جدیدترین و مدرنترین طرحها و انتخاب بهترین کارمندان و تامین کنندگان برای بدست اوردن بالاترین کیفیت در تولید محصولات...

:: طراحی های ویژه

مطلب نمونه مطلب نمونه مطلب نمونه مطلب نمونه مطلب نمونه مطلب نمونه مطلب نمونه مطلب نمونه مطلب نمونه مطلب نمونه مطلب نمونه
Copyright 2018 Keraben.ir - All rights reserved - Designed by Pazhoheshiar